4 důvody, proč je lepší půjčit si dodávku než přívěsný vozík

Důvod, proč přemýšlíte nad zapůjčením dodávky nebo přívěsného vozíku je vcelku jednoduchý. Potřebujete přepravit objemnější náklad z bodu A, do bodu B. Dnes je naštěstí zapůjčení vozíku nebo nákladního automobilu poměrně snadnou záležitostí. Co si vybrat? Máme pro vás čtyři důvody, proč sáhnout po dodávce.

Důvod č. 1: Více místa pro převoz

V dodávce můžete převážet starý anebo nový nábytek, nejrůznější druhy domácího vybavení a dalších objemných nákladů. Přívěsný vozík je limitován svými rozměry, které povětšinou nejsou tak velké, jako u dodávky.

Důvod č. 2: Dodávku zvládne uřídit každý

Zkoušeli jste někdy jezdit s přívěsným vozíkem? A vyzkoušeli jste si couvání? Žádná sláva, viďte. Ačkoli je dodávka objemnější, jízda s ní se dá přirovnat k jízdě osobním automobilem. Pokud jste s vozíkem nikdy nejeli, bude to pro vás opravdu oříšek.

Důvod č. 3: Nepřízeň počasí vás nerozhodí

Ať je venku teplo nebo zima, nákladu v dodávce to nikterak nevadí. To u přívěsného vozíku musíte narychlo shánět plachtu, která ale nemusí pokrýt celý objem nákladu.

Důvod č. 4: Přívěs za auto nemusí pasovat

Mnoho těch, kteří si půjčili přívěsný vozík, zjistilo, že neví, jak ho má na svůj automobil ukotvit. Naštěstí existují redukce, které ale nemusí být součástí služby zapůjčení přívěsu. Do dodávky jednoduše sednete a jedete.

Rozhodli jste se pro zapůjčení dodávky?

Pak není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Mezi naše podmínky zapůjčení dodávky patří doložení alespoň dvou dokladů totožnosti, složení vratné kauce, případně doložení výpisu z Obchodního rejstříku (u právnických osob) nebo živnostenského listu (u živnostníků). K dispozici máme 47 dodávek, mezi kterými se objevují malá i velká dodávková auta, ale třeba i mikrobusy až pro 9 lidí. Dodávku si navíc u nás můžete rezervovat online.

Další články

Zima a zimní obutí.

20.11.2017 Redakce

Zima se nám pomalu a jistě blíží. Venku to vypadá tak, že by jsme měli letní bačkory uskladnit a  proto jsme…

Celý článek