Dodávkou na podzimní dovolenou

Zapomeňte na to, že je u nás už oškolivé počasí, deště a chladný vítr. Půjčte si od nás dodávku y vyjeďte si k moři tam, kde je ještě krásné teplé léto.

Ne každý z je nadšencem masových letních výjezdů k moři. Tísnící se nepřeberné množství těl na pláži pokryté ručníky tak, že nejde prakticky vidět čistý písek nebo oblázky. To mnoho lidí nesnese. Přesto byste si rádi dopřáli dovolenou u moře? Nezoufejte, máme pro vás báječný tip!

Na dovolenou mimo sezónu a jak jinak, naší dodávkou

Stále oblíbenější mezi turisty, kteří se vyhýbají davům, se stává podzimní dovolená u moře. Můžete tak navštívit oblíbené destinace, aniž byste se museli tísnit. Má to i další klady.

  • Oproti sezóně jsou ceny za ubytování v místních hotelech a apartmánech podstatně nižší.
  • Spousta z nás i přesto, že rádo jezdí k moři, vyloženě nevyhledává saharské teploty. I přesto, že je teplota na sluníčku příjemná – moře zůstává vyhřáté z léta.
  • Člověk se nemusí bát, že bude na každou památku stát frontu, anebo že uslyší na každém kroku rodný jazyk, od kterého by si tak rád odpočal.

A v neposlední řadě je i na cestách podstatně klidněji, a pokud se rozhodnete pro cestu půjčenou dodávkou, čekají vás ještě navíc tyto výhody:

  • Můžete jet celá rodina i s přáteli dohromady a střídat pouze jednoho řidiče! Všichni tak k moři dorazíte odpočatí a správně naladěni.
  • Nízké náklady! Cena za zapůjčení dodávky pro více osob u nás začíná na příjemných 1300 Kč / den. Ale také ušetříte na benzínu, který by nutně spotřebovalo více osobních aut potřebných v případě cesty odděleně.
  • Ohromný úložný prostor! Nešvarem cesty k moři osobním automobilem často bývá nedostatek místa pro zavazadla. Pokud se rozhodnete pro cestu dodávkou, nemusíte se bát, že byste byli nuceni nechat slunečník nebo nafukovací lehátko doma.
  • Komfort každému spolujezdci! Vedle prostoru pro zavazadla dodávka má i tu výhodu, že dává pohodlí každému spolujezdci. Nemusíte se krčit v malém osobáku, ale užít si dostatku prostoru na nohy.

Tak hurá! Vyražte k moři na podzim a prodlužte si léto. Naše půjčovna dodávek České Budějovice vám usnadní cestování.

Další články

Zima a zimní obutí.

20.11.2017 Redakce

Zima se nám pomalu a jistě blíží. Venku to vypadá tak, že by jsme měli letní bačkory uskladnit a  proto jsme…

Celý článek