Silvestr na horách? Jedině dodávkou

Jezdíte rádi se svými přáteli slavit příchod nového roku? Už nejezděte každý po své ose. Jeďte společně, mikrobusem půjčeným od nás. Přečtěte si o tom milý čláenk.

Do Silvestra zbývá jen pár dní. Zábavní pyrotechnika, šampaňské i občerstvení je už nakoupeno. Teď zbývá vymyslet, jak na smluvenou horskou chatu dostat celou partu. Jet dvěma nebo třemi auty? To snad ne! Rozhodněte se pro cestu zapůjčenou dodávkou. Čtěte dál a dozvíte se, proč cestovat právě takto.

Co mluví ve prospěch dodávek?

První jasnou výhodou cestování dodávkou je úspora paliva. To, co byste spotřebovali, pokud byste se rozhodli jet oddělenými auty, by několikrát překročilo cenu spotřeby jedné dodávky. Přečtete si o cenovém srovnání auta a dodávky.

Další nespornou výhodou je obrovský úložný prostor, který dodávky nabízejí. Kromě přepravy již zmíněné „nejnutnější silvestrovské výbavy“ je u dodávky, oproti malým osobním automobilům, možnost přibalit například i kompletní lyžařské vybavení.

Všichni na jedné lodi. Nejen silvestrovskou, ale i „obyčejnou“ cestovatelskou náladu, můžete utužovat už během cesty. Vždyť v kolektivu cesta vždy rychleji utíká a čas také zkrátí kytara nebo alespoň karaoke s auto-rádiem.

Dodávka od nás?- pochopitelně 🙂

Pokud jste se tedy rozhodli pro dodávku, rádi bychom vám nabídli právě ty naše. Oproti konkurenci poskytujeme tyto výhody:

  • Vždy máme nějaký vůz v záloze. Nemůže se vám stát, že bychom vás odmítli, i když jde o tak vypjatou část roku, jako je přelom roku
  • Vozy máme pojištěné i do zahraničí. Nemusíte se s nimi bát cestovat kamkoli
  • Samozřejmostí je také česká dálniční známka
  • Není problém dodávku vrátit i o víkendu
  • Jestliže vám i tak nebude stačit úložný prostor, můžete si k naší dodávce připojit vlastní přívěsný vozík nebo závěs

Přejeme vám bezpečnou cestu

Závěrem bychom vám rádi popřáli vydařenou silvestrovskou zábavu, úspěšný vstup do nového roku a také bezpečnou cestu na hory i zpět domů.

Další články

Zima a zimní obutí.

20.11.2017 Redakce

Zima se nám pomalu a jistě blíží. Venku to vypadá tak, že by jsme měli letní bačkory uskladnit a  proto jsme…

Celý článek