head body

Zima a zimní obutí.

Zima se nám pomalu a jistě blíží.

Venku to vypadá tak, že by jsme měli letní bačkory uskladnit a  proto jsme přezuli všechny naše dodávky na zimní pneumatiky, i když je to tak, že zákon ukládá povinnost mít na vozidle obuté zimní pneumatiky od 01.11. do 31.03.

Jak je to v praxi?

V praxi je to tak, že povinnost mít přezuto je v případě, že je na vozovce souvislá vrstva sněhu, ledu, nebo námraza. Vzhledem k tomu, že každý den vyráží některá z našich dodávek do zahraničí, kde jsou mnohdy zákony jiné než u nás v ČR a tak i přírodní podmínky a my neponecháváme nic náhodě, přezuli jsme všechny dodávky i mikrobusy za zimní obutí.

K zimě patří sněhové řetězy a i na to myslíme.

Zimní přezutí patří k bezpečné jízdě v zimním období, ale mít s sebou zimní řetězy ničemu neuškodí, pro případ výjimečné situace například na horách. Tímto opatření předejdete čekáním na odklízení sněhu na vozovce, zejména na horách, kam se každoročně vypravují naše dodávky určené k přepravě osob (mikrobus, vícemístná dodávka) za účelem lyžování, nebo trávení dovolené.

Nandání sněhových řetězů, není nic složitého, pokud víte jak na to.

Přejeme Vám bezpečnou jízdu

Půjčovna dodávek-CB

Další články

S mikrobusem na Silvestra.

27.12.2017 Redakce

V naší autopůjčovně si můžete také zapůjčit mikrobus, (devítimístnou dodávku, minibus), velice oblíbené termíny jsou právě teď kolem příchodu nového…

Celý článek