Podmínky zapůjčení

Co budete potřebovat, abyste si u nás mohli půjčit dodávku? Příliš toho není, jen trocha administrativy a vratná kauce.

Vratné kauce a cena za pronájem se skládají v hotovosti při podpisu smlouvy.

Fyzická osoba

Občanský průkaz / Řidičský průkaz skupina B / Vratná záloha (kauce) 10.000 Kč

Živnostník (OSVČ)

Živnostenský list / Občanský průkaz / Řidičský průkaz skupina B / Vratná záloha (kauce) 10.000 Kč

Právnická osoba

Výpis z Obchodního rejstříku / Občanský průkaz / Řidičský průkaz skupiny B / Pokud nebude přítomen jednatel společnosti, musí zplnomocněná osoba předložit notářsky ověřenou plnou moc / Vratná záloha (kauce) 10.000 Kč

ČASTÉ OTÁZKY

Abychom mohli vyjít vstříc všem zákazníkům, potřebujeme mít vrácenou dodávku do 8. hodin ráno. Pokud si půjčíte dodávku v 8. ráno a vrátíte druhý den v 8. ráno, máte ji k dispozici celých 24 hodin. Pokud si dodávku vyzvednete např. ve 12. dopoledne a vrátíte druhý den do 8. ráno, naúčtujeme také cenu za jeden den. Vrácení po 8. hodině ranní už se účtují dva dny pronájmu.

Ano. V naší nabídce máme i dodávky určené do zahraničí na které se vztahuje jiné pojištění a další. Proto se liší také cena pronájmu.

Někdy může nastat nepříjemnost jako je porucha na vozidle nebo dopravní nehoda. V takovém případě se o Vás postará asistenční služba 24/7, která Vás dopraví na místo vyzvednutí dodávky. Věškeré instrukce jsou ve všech našich dodávkách.

Pronájem dodávky sjednáváme minimálně na jeden den.

Na každý den pronájmu dodávky máte 200km ZDARMA. Jedná se o nájezd km, nikoliv o pohoné hmoty. Pokud překročíte denní limit, doúčtujeme Vám KM při vrácení dodávky podle stavu tacho. Cena KM přes limit je 5kč bez DPH.

Všechny dodávky jsou pro Vás připraveny s plnou nádrží, čisté a zkontrolované. Dodávky se vrací vždy s plnou nádží.

Ano, máme v nabídce i dodávky s tažným zařízením viz. stránka „DODÁVKY“

K užívání našich dodávek Vám postačí řidičské oprávnění sk. B

Ano, všechny naše auta mají roční dálniční známku.

Ano, na každý den pronájmu dodávky máte 200km nájezdu ZDARMA. Jedná se o nájezd KM, ne o pohoné hmoty. Pokud překročíte denní limit, doúčtujeme Vám KM navíc podle tacho. Cena KM je 5kč bez DPH.