Jak pečujeme o své dodávky

Nic nenecháváme náhodě. O své dodávky se staráme tak pečlivě jak to jen jde. V tomto článku si můžete přečíst, co vše děláme, abyste s našimi auty vždy dojeli tam i zpět.

Každý, kdo si od nás chce půjčit dodávku potřebuje, aby auto fungovalo jako švýcarské hodinky. Řešit potíže s dodávkou je to poslední, co potřebuje. O své dodávky se staráme velmi pečlivě, po každé zápůjčce vizuálně kontrolujeme jejich technický stav a samozřejmě nezanedbáváme pravidelné servisní prohlídky. Děláme pro vaši bezpečnost i pohodlí vše, abychom eliminovali rizika poruch a nenadálých odstávek.

Vizuální kontroly po každé zápůjčce

Každý den, jakmile se zaplní parkoviště vozy, které se ten den vrátily, probíhá jejich pravidelná vizuální kontrola. Co všechno vizuálně kontrolujeme:

  • Stav pneumatik – nahuštění, hloubka dezénu a vnější stav plášťů, (např. natržení o obrubník)
  • Stav náplní – brzdová kapalina, chladicí kapalina, ostřikovač, a samozřejmě palivo (od nás dostáváte auto vždy s plnou nádrží)
  • Vnější stav vozu – odřeniny karoserie a neporušenost předního skla, skla vnějšího osvětlení
  • Osvětlení vozu a palubní hlášení – kontrolujeme zda automobilu svítí všechny žárovky, a palubní počítač nehlásí žádné závady
  • Kontrola kompletnosti povinné výbavy

Pravidelné servisní prohlídky

Nezanedbáváme ani pravidelné servisní prohlídky. Je samozřejmostí, že jsou všechny naše dodávky pod pravidelnou odbornou kontrolou. Každý vůz je vybaven servisní knížkou, kde jsou zapsány všechny pravidelné úkony, výměny a kontroly, tak jak předepisuje výrobce. Pravidelný servis probíhá výhradně ve značkovém servisu.

Pneumatiky, povinná výbava atd., vše pod kontrolou

Pochopitelně se také staráme o pneumatiky. Pravidelně je měníme podle ročního období. A u všech vozů se můžete spolehnout, že mají dostatečnou hloubku dezénu. Také platnost lékárniček ve všech vozech máme pod kontrolou a jejich expirace evidujeme v kalendáři.

Známe i stav interiéru jednotlivých vozů a opotřebení nákladového prostoru. Snažíme se vám poskytnout tak spolehlivá auta, jak je to jen možné. Nejednou se nám podařilo při vizuální kontrole odhalit a odstranit začínající závadu. A právě proto, že se o ně tak staráme, stávají se poruchy našim zákazníkům zcela minimálně.

 

 

 

 

 

 

 

Další články

Zima a zimní obutí.

20.11.2017 Redakce

Zima se nám pomalu a jistě blíží. Venku to vypadá tak, že by jsme měli letní bačkory uskladnit a  proto jsme…

Celý článek